SOST Więciórka

Znalazłeś się w matni, z której nie widzisz wyjścia? Nie chcesz już dłużej tak żyć, a jednocześnie nie potrafisz znaleźć sposobu na zmianę? Wewnętrzny przymus popycha Cię do zachowań, które sieją zniszczenie w Tobie i wśród Twoich najbliższych? Odczuwasz lęk, wstyd, poczucie winy i kompletną beznadzieję?

Jeśli tak czujesz, to właśnie masz swoją szansę. Otwiera się przed Tobą perspektywa zmiany. Możesz przestać się bać, wstydzić, możesz mieć nadzieję i być szczęśliwy. Możesz przestać ranić siebie i innych. Jedynym warunkiem, który trzeba spełnić, ażeby to wszystko zaczęło się dziać, jest Twoja chęć do zmiany. I do działania.

Pragniemy i wiemy jak Ci pomóc wyjść poza etap ocalenia i łagodnie przejść do fazy rozkwitu. Już czas zacząć żyć własnym życiem. W końcu będziesz mógł pozwolić sobie na bardziej otwarte i świadome doświadczenia własnej rzeczywistości i swojego potencjału. Zaczniesz korzystać ze swoich emocji, uczuć i z mocy NOWYCH TWOICH WYBORÓW, aby stworzyć sobie i bliskim dużo barwniejszą i dającą poczucie spełnienia przyszłość – naprawdę NOWĄ PRZYSZŁOŚĆ! Twoje życie a także życie Twoich bliskich jest tego warte! Wybór należy do Ciebie!!!

Terapie prowadzimy w warunkach domowych. Jednakże główną zaletą naszego Ośrodka jest ciepła, rodzinna atmosfera, dzięki której wszyscy czujemy się tutaj wspaniale. Zajęcia prowadzone są w formie sesji grupowych oraz indywidualnych. Proces ten sam w sobie jest trudny, dlatego ułatwia nam to przede wszystkim zgrany zespół pracowników którzy dzięki przygotowaniu zawodowemu zapewniają pełen profesjonalizm w swojej dziedzinie, ale też przyjazna, wspólnotową atmosferę.

Jadąc do ośrodka pamiętaj o zabraniu:

  1. Dokumentacji medycznej, wszelkich wypisów, wyników badań i kart informacyjnych.
  2. Dowodu osobistego.
  3. Leków jeśli jakieś regularnie zażywasz.
  4. Ubrań stosownych do pory roku.
  5. Wygodnej odzieży sportowej np. dresu.
  6. Stosownego obuwia: domowe, sportowe.
  7. Środków higieny osobistej.
  8. Zeszytu i czegoś do pisania.