Współpracownicy

Współpracują z nami :

 • Farmaceuta
 • Lekarz Pierwszego Kontaktu
 • Psychiatra
 • Neurolog
 • Seksuolog

 

Maria Ewa Frycz

magister farmacji, absolwentka kierunku farmacji klinicznej Wydziału Farmacji Akademii Medycznej w Krakowie (obecnie Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego).
Uczestniczka wielu kursów organizowanych przez Studium Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum UJ, m.in.”Choroby polekowe-zapobieganie, wykrywanie i leczenie”, „Postępy w farmakoterapii wybranych chorób skóry”, „Opieka farmaceutyczna: nadciśnienie tętnicze”, „Interakcje i działania niepożądane leków”, „Postępy w farmakoterapii chorób metabolicznych”, „Andropauza – farmakoterapia” i in. Praca w aptekach otwartych w Krakowie, a od 1999r. prowadzenie własnej apteki w Tokarni.

 

Ks. Krzysztof Gasperowicz SDS

Absolwent WSD Salwatorianów w Bagnie. Teolog – licencjat z teologii pastoralnej i katechetyki na Papieskim Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie. Absolwent Instytutu Psychologii Papieskiego Uniwersytetu Gragoriańskiego w Rzymie.

Staż w klinice psychiatrycznej Villa Giuseppina w Rzymie oraz w Centrum Konsultacji przy Uniwersytecie Gregoriańskim w kierunku psychodynamicznym. Roczny staż w zakresie psychoterapii grupowej w kierunku Analizy Transakcyjnej. Ukoñczone szkolenia m. in.: „Psychoanalityczna psychoterapia z pacjentami borderline”, „Integratywna Psychoterapia Krótkoterminowa”.

Doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi w zakresie zaburzeń osobowości i problemów związanych z depresją i lękiem. Psycholog, ukończył szkolenie w zakresie psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

 

Katarzyna Mirek

fizjoterapeutka wciąż dokształcająca się i szukająca nowych rozwiązań aby jak najlepiej zrozumieć pacjentów oraz zaoferować najskuteczniejszą terapie m.in. w walce z bólem i dysfunkcjami ciała.

Ukończone  kursy i szkolenia:

 • Drenaż limfatyczny
 • Kurs masażu klasycznego
 • Kurs masażu sportowego
 • Kurs Medical Taping dla fizjoterapeutów
 • Szkolenie „Zdrowy kręgosłup”
 • Szkolenie „Aktywna przez 9 miesięcy”
 • Warsztaty masażu ciążowego
 • Warsztaty masażu Shantala- masaż niemowląt
 • Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności narciarstwo zjazdowe

 

Aleksandra Tołpa

Pedagog, absolwentka Akademii Ignatianum w Krakowie, kierunek – pedagogika, specjalizacja-pedagogika resocjalizacyjna. Obecnie w trakcie szkolenia z psychoterapii psychoanalitycznej, organizowanego przez  Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Babińskiego w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe:
Od 2007 roku pracuje z młodzieżą w Domu Dziecka w Krakowie jako wychowawca. Od 2009 roku jest wolontariuszem w Ośrodku Rehabilitacji w Pałęgach dla Osób z Uzależnieniem od Substancji Psychoaktywnych. Odbywała praktykę zawodową w Poradni Profilaktyki i Terapii MONAR w Krakowie. Ukończyła szkolenie na temat mediacji i rozwiązywania konfliktów prowadzone przez Polskie Centrum Mediacji. Prowadzi zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci.

Pracuje psychoterapeutycznie w swoim prywatnym gabinecie w Krakowie.  Współpracuje z Salwatoriańskim Ośrodkiem Szkoleniowo-Terapeutycznym. Prowadzi psychoterapię osób z zaburzeniami osobowości, stanami lękowymi i z depresją. Pomaga tym, którzy mają problem w relacjach z innymi, nie potrafią zrealizować swojego potencjału, posiadają zaniżoną samoocenę, brak pewności siebie, oraz mają obniżone  poczucie własnej wartości.

 

Aneta Wolanin

Z wykształcenia jest pedagogiem resocjalizacyjnym i psychoterapeutą. Absolwentka  Akademii  „Ignatianum” w Krakowie. Obecnie w trakcie  Kursu Psychoterapii Psychoanalitycznej organizowanego  przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. Dr J. Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.  Współpracuje z Ośrodkiem Psychoterapii „Miodowa” w Krakowie.  Odbyła wolontariat w PRO VITA Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień NZOZ w Krakowie. Pracuje z parami, małżeństwami oraz prowadzi terapię indywidualną. Pomaga młodzieży i osobom dorosłym w trudnościach w relacjach ,problemach emocjonalnych oraz zaburzeniach nerwicowych i depresyjnych. Prowadzi zajęcia psychoedukacyjne  dla dzieci i młodzieży oraz zajmuje się poradnictwem rodzinnym.